BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 9522254
nr 952 2254
Bordslampa
koppar, Moskva, tidigt 1900-tal, höjd: 50 cm, små bucklor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:21:15
18/3 20:52:53
2.000 kr
30/3 16:00:19
- Klassiska
30 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska